Z pewnością fakt, iż mamy trzy różne wokale nasuwa skojarzenie z nu-metalem. Cóż miało być tak: Jiloo śpiewa, Zyga rapuje, a pan P. drze japę. Nikt zaś nie mówił o gatunku muzycznym, który chcemy grać. Ma być miejsce dla trzech wokali, ma być metal i tyle. Dlatego jeśli jest jakiś pomysł i się podoba, rozwijamy go na próbie i robimy z niego kawałek. Nie ma czegoś takiego jak ”tego nie możemy zagrać, bo to nie pasuje do naszego grania”. A że siedzimy w różnych klimatach muzycznych, kawałki Annalisy dzielą muzyczne tysiące kilometrów.
Muzykę Anny czasami wzbogacają dźwięki elektroniczne, czyli to co pozostało po pierwotnym założeniu, że będziemy grać tylko z samplami. Nie dało się tak grać, bo bębny to bębny i w muzyce gitarowej, muszą być żywe. Poza tym z komputerem, nie można poimprowizować, ani zjechać, że gra nierówno. Nie można też pominąć wkładu Wesołego, który będąc wielkim fanem wirtuozów gitary (patrz: bio), wycina niesamowite solówy prawie w każdym kawałku (słuchaj: muzyka).

2008
Po zamieszaniu spowodowanym odejściem i powrotem Jiloo, zespół postanawia szybko nagrać nowe uwtory. W sesji zostaje nagranych 6 kompzycji (m.in. Exodus, Wiara i rozum, Moim panem jestem ja), które prawdopobnie zostaną wydane pod koniec 2008 r. w postaci EP. Album nie ma jeszcze tytułu. Poniżej do ściągnięcia próbka nowego materiału (chyba nie musze dodawać, że znów lepiej zrealizowanego :] )


 
1. wiara i rozum ściągnij (5,9 MB)


2005
Ma to być pierwsza długa płyta zespołu, a że długa i własne studio, gdzie nie cyka licznik, wszystko idzie powoli jak z "Czarnym albumem". Muzycznie kolejny krok naprzód, znów lepiej sprzętowo (to już tradycja) i pomysły też jakieś świeższe(w odniesieniu do poprzednich nagrań, nie trendów światowych, bo te nas nie interesują). Docelowo ma być 14 numerów, na razie jest tyle. Mocny bas, sprawne bębny, mięsiste gitary i niebłahe teksty, czyli to, co w annalisie najlepsze. Zasysaj dowoli.
....

"Psychoanaliza "
1. we let ziro
ściągnij (4 MB)
2. Niedoskonałość cz.1
ściągnij (4 MB)
3. Niedoskonałość cz.2
ściągnij (3,4 MB)
4. międzyczas ściągnij (4,3 MB )
5. król pik ściągnij (5,8 MB)
6. latarnia ściągnij (4,5 MB)

 

2003
Kolejne wakacje. Kolejna sesja nagraniowa. Bogatsi w doświadczenia. Bogatsi w sprzęt. Miejsce to samo -- garaż. Zmieniło się brzmienie -- mowa tu o jakości. Wszystko brzmi klarowniej, czyściciej -- po prostu lepiej. Muzycznie na pewno też jest lepiej. Druga sesja nagraniowa była bardziej przekrojowa. Zarejestrowaliśmy kawałki, które powstały rok temu i te które zrodziły się przed wakacjami.


"analiza pierwotna"
1. intro
ściągnij (2,56MB)
2. piekło prawdy
ściągnij (4,09MB)
3. mamy mnóstwo czasu
ściągnij (4,43MB)
4. ocean
ściągnij (4,54MB)
5. wyścig
ściągnij (4,22MB)
6. dni takie jak dziś
ściągnij (6,82MB)
7. tora tora tora
ściągnij (4,63MB)
8. obrazy
ściągnij (1,32MB)
9. ocean akustycznie
ściągnij (4,35MB)
 
okładki

sciągnij

sciągnij

 
 

2002
Co do samego demo, to wszystkie dźwięki jakie możecie usłyszeć zostały zarejestrowane na komputerze klasy PC na karcie Soundblaster w miejscu gdzie odbywamy próby. Nie oczekujcie więc niesamowitych brzmień jakie można osiągnąć w studio. Mix całości miał nam dokonać kolega z radia (Stopa -- dzięki za chęci), ale okazało się, że więcej z tym kłopotu niż nam się wcześniej wydawało. Ostatecznie utwory miksujemy także sami.
Choć niektórzy z nas maja pewne zastrzeżenia co do brzmienia całości i niektórych dokonań – demo to demo – słuchajcie i oceniajcie sami.

 
"demo"
1. nie
ściągnij (3,22MB)
2. toja!
ściągnij (4,35MB)
3. toba ściągnij (4,79MB)