News

Strona 1 z 3  > >>

2009-07-28

 

Myli się ten, kto twierdzi, że nic nie robimy. Otóż, po małej przerwie urlopowej, ostro ruszyliśmy do roboty, w miedzyczasie zaczepiając o urodzinowe granie dla Maria i Marczela w 3koronach.

W studio analiz prawdziwy ul. Trochę mieliśmy problemów sanitarno-technicznych,ale sprawna ekipa już ten problem prawie rozwiązała. Tymczasem, nas bardziej zajmuje sprawa trzeciego albumu. Cóż, nie będę w tej kwestii odbiegał od tego co, mówią wszyscy: to będzie krok naprzód zespołu annalisa. Ale taki a la Neil Armstrong, mały, a jednocześnie olbrzymi. Duży, bo nowe pomieszczenie. Tym razem otoczyliśmy zestaw melona 40 letnim drewnem sali teatralno-kinowej. Długo szukaliśmy takiego miejsca, które zapewniłoby odpowiednie brzmienie dla bębnów, aby dać im nieco "powietrza" jak to określa Wesoły. Cóż, założenie jest takie, że brzmieniowa ma być to miazga dla psychoanalizy. No i to jest ten jeden z pierwszych wielkich kroków. Po 2 dniach walki ze sprzętam i testowaniu ostawień i instrumentów mamy brzmienie, którego szukaliśmy.

Mały, bo ciągle robimy to sami. Tym razem jednak silna ekipa pod wezwaniem wzięła na siebie produkcję. Melon, Wesoły i moja skromna osoba, chcemy wycisnąć ile się da, aby było to coś naprawdę dobrego. Duży, bo sprzęt o niebo lepszy. Od psychoanalizy upłynęło sporo wody w Potomaku i też studio analiz, nabrało rumieńców. Nie będę skromny, ale sprzęt jest z gatunku "dla koneserów audio".

No i jeszcze jedno. Materiał ma być gotowy dużo szybciej niż "psychoanaliza". Wiemy już co poszło nie tak wtedy, teraz już nie popełnimy tych samych błędów.

 

 

pszemo
2009-05-26
No i nie wygraliśmy...,ba nawet w finałowej 10 nas zabrakło. Cóż według moich obliczeń dostaliśmy około 70 smsów. Ja osobiście wysłałem 4. Zyga nie wysłał, więc tak trochę jednak uzbieraliśmy. Serdecznie dziękujemy. Życzymy powodzenia zwyciężcą konkursu.

Zapraszamy 19 czerwca na urodziny RTO, gdzie będziemy mieli przyjemność wystąpić, szczegóły w dziale koncerty.

Zaś w ramach podziękowania, kolejny smaczek.

pszemo
2009-05-11

Nie mało jest takich koncertów, które chcielibyśmy zagrać. Niestety, jakoś nas jeszcze nie wybrali na Ozzfest. Cóż, nie od nas to zależy. Ale są takie gdzie wystarczy wysłać smsa, tylko zamiast głosować na tancerzy, teraz głosujemy na annalisę.

Sprawa z pozoru bardzo łatwa. Wysyłam tysiąc z telefonu mojej siostry i annalisa gra. No, ale ja nie mam siostry, a poza tym, wolę aby zagrał zespół, który ma przyjaciół i fanów, a nie więcej na kasy na karcie.

Jak zatem to zrobić?

Wchodzisz na stonę Szczecin Rock Festival. Dalej napisali, co robić.

Dla leniwych:

Wybierasz numer 7142, w treści sms'a wpisując SRF4, a koszt to jedyne 1,22 zł, no i dozgonna wdzięczność zespołu.

A dla tych, co nie byli na koncercie akustycznym, mały smaczek.

 

pszemo
2009-04-15

Chciałbym zaprosić na wyjątkowy koncert zespołów:

ROAD TRIP'S OVER

MECHANICZNY KOT

O.D.C.

ANNALISA

W sali kinowej klubu Kontrasty, 18 kwietnia o godzinie 18.00

Wyjątkowość tego wydarzenia polega na tym, że po pierwsze, jest to koncert charytatywny dla 5-letniego Miłosza. Miłosz cierpi na artogrypozę, chorobę która objawia sie niewłaściwym rozwojem neurologicznym. W wyniku tego dochodzi do zaburzeń w rozwoju mięśni, które w efekcie hamują normalne wykształcenie się stawów. (www.milosz.info)

Po drugie, będzie to koncert akustyczny. Klimat sali kinowej w połączeniu z brzemieniem bez prądu, gwarantuje niesamowitą imprezą. Szykuje się zatem gratka dla fanów zespołów, dla miłośników muzyki oraz po prostu, filantropów. Z naszej strony będzie dużo niespodzianek zdradzę tylko, że Wesoły będzie śpiewał;) , więc liczymy na wysoką frekwencję przyjaciół annalisy.

 

Wstęp na koncert to jedyne 10 zł, organizatorzy liczą, na Waszą szczodrość, zatem tą cenę należy traktować jako punkt wyjścia,  zaś dochód z koncertu przeznaczony będzie na wsparcie leczenia Miłosza.

Aha, i jeszcze bardzo ważna informacja. Sala kinowa może pomieścić 180 osób, zatem ilość miejsc jest ograniczona, więc, kto pierwszy ten lepszy.

 

pszemo
2009-02-22

Patrzę na znajomych annalisa na gadu : „co się gapisz frajerze?” „annalisa!!” „pan całe zło”

„my name is techno”, centralnie takie widzę opisy. Wczoraj usłyszałem tyle razy, że fajnie zagraliśmy, że chyba jednak tyle osób, by mnie nie wkręcało. A w „teraz Rocku” piszą, że wtórnie, że nie modnie i 2 gwiazdki. Na koncert przyjeżdżają dziewczyny ze Słupska, w hit generatorze przechodzi pectus, a we free blues clubie gra się hejwimetal.

Więc jak to jest?, zadaję sobie pytanie o sens istnienia i od razu znajduję odpowiedź.

155 i 6 osób nie może się mylić.

Osobiście, ale także w imieniu całego zespołu, chciałbym każdemu przybić pionę i powiedzieć dzięki. Chciałbym jakoś odwdzięczyć się za tyle dobrych słów wczoraj, ale ile razy można pisać dzięki, ale… Dzięki, bo sprawia nam to niesamowitą frajdę, kiedy możemy zagrać taki koncert i zgarnąć tyle kasy w jeden wieczór, jak słusznie zauważył zyga.

Wczoraj poszło też 78 płyt, napisz recenzję jak masz ochotę i nie bój się dać 1 gwiazdki i zjechać jak będzie trzeba, my swoje wiemy, ale ciekawi nas jak to brzmi Twoim zdaniem.

Melon ufundował nagrodę w postaci koszulki dla najbardziej analitycznej recenzji.

Czekamy na księdze.

I dzięki jeszcze raz.;)

pszemo