<< nowsze | strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | starsze >>

:: 2008-08-10 ::
temat: doWnhiLL Summer Festival 2008

W zeszłym roku nie udało nam się zagrać na doWnhiLL Summer Festival, mimo naszych szczerych chęci i zaproszenia od organizatorów. Dlatego w tym roku zrobiliśmy wszystko, żeby wystąpić. Nawet ściągamy dzień wcześniej Melona z urlopu. Impreza zapowiada się przednio nie tylko od strony muzycznej.

Tak impreze zapowiadają organizatorzy:
Gwiazdą na tegorocznej edycji doWnhiLL Summer Festival będzie Acid Drinkers. Nikomu nie trzeba przedstawiać tej kapeli, która istnieje już ponad 20 lat na scenie i caly czas jest w czołówce polskich zespołów metalowych. Jako gość specjalny zagra melodyjno trashmetalowa grupa z Berlina - Orphan Hate. Na scenie pojawią się także: Vespa (ska, rocksteady i swing - Szczecin), Annalisa (pink pussy metal - Szczecin), Jamajski Natural (reggae - Świnoujście), Defus (death metal - Stargard), C4 (rock Stargard), Smash! (punk-pop - Stargard) oraz gospodarze imprezy doWnhiLL.
Poza koncertami przygotowano wiele atrakcji, wśród nich m.in. Miedwie Session '08 - zawody w jeździe na deskorolce i rolkach, II Otwarty Plener Fotograficzny, zlot motocykli, ściana graffiti, pokaz skimboardingu, strzelnica SGS, Dirt Miron Motoshow - pokaz freestyle motocross.
Imprezy towarzyszące rozpoczną się już od g. 11, koncerty na głównej scenie - g. 17.

Więcej informacji i aktualności o doWnhiLL Summer Festival 2008 na stronie oficjalnej oraz MySpace
-- jiloo --
 
:: 2008-07-25 ::
temat: koncert w Infinium
Jak leci to powiedzenie? Nie ważne co mówią, byle mówili. A jak piszą i to nawet nie źle? To warto poczytać. Zapowiedź jutrzejszego koncertu pojawiła się w dzisiejszym numerze Gdańskiego wydania Gazety Co Jest Grane. Zagrają trzy czadowe kapele. Freak, None i oczywiscie my. Start o g. 20.30. Zapraszamy.
-- jiloo --
 
:: 2008-07-23 ::
temat: blog
Postanowiliśmy oddzielić cześć oficjalną strony od naszych opinii. Wiadomo, że w rożnych kwestiach mamy swoje zdanie. A nie chcemy, żeby strona informacyjna łączyła się z naszymi opiniami. Dlatego teraz na stronie news'y będą informacyjne. Założyliśmy bloga, w którym będziemy pisać o wszystkim bardziej osobiście. Zresztą nie będzie tylko muzycznie. W końcu nie samą muzyką człowiek żyje ;)
Dodaj do ulubionych annalisaband.blogspot.com i czytaj co u nas.

A tak zupełnie przy okazji przypominam o koncercie. Już 26 lipca w Gdyńskim klubie Infinium zagrają: Annalisa, None i Freak. Start imprezy o g. 20.30 - serdecznie zapraszamy.
-- jiloo --
 
:: 2008-07-11 ::
temat: przestrzeń muzyki
Zachęceni sukcesami w tegorocznych konkursach, postanowiliśmy dalej stawać w szranki i konkury.
Jarocin przespaliśmy, ale oto nowa rzecz: Przestrzeń muzyki.
Pierwszy etap to głosowanie internautów, czyli, kto ma więcej znajomych wchodzi dalej, jak również Ci co znają się na botach. Mniejsza o to, w każdym razie prosimy o głos. I z góry za wsparcie dziękujemy!
Głosuj na annalisa na stronie www.przestrzenmuzyki.pl
-- pan p. --
 
:: 2008-07-07 ::
temat: no i po
No i nie poszło. Nie poszło też thechilloud, a zanosiło się, że drugi raz nas ograją. Szkoda, bo jakoś tak dziwnie ich potraktowano, niby weszli do finałowej 6, ale nagród dla nich zabrakło.
W każdym razie polecam ich stronę, bo grają same przeboje, a to tego sympatyczne chłopy.
Jako ciekawostkę warto dodać, że zagraliśmy z Kacpim z Road Trips Over, jakby ktoś nie zauważył. Ten zdolny, młody człowiek, mimo, że na co dzień grywa punk rocka, dał radę w jeden wieczór. Dzięki, stary. A dlaczego nie było z nami Melona? No właśnie, to jest pytanie konkursowe. Wśród autorów poprawnych odpowiedzi rozlosujemy nagrody.

W każdym razie, nie próżnujemy w te wakacje. Jest jeszcze parę koncertów do zagrania, a i przygotowujemy się do kolejnej sesji. Trwają też intensywne prace zespołowych grafików.
-- pan p. --
 
:: 2008-06-30 ::
temat: ogień z rur
Ledwo wrócilismy z FMX camp, a tu już nowości koncertowe.

Zaraz po ślubie, w osłabionym składzie(Wesoły nie chciał się dać namówić, żeby wyskoczyć z nami;) ), pojechaliśmy pod Zieloną Górę na fmx.
Zagraliśmy sztukę. Później miał być free style, ale chłopaków tak podkręciła nasza nuta, że zaczęli latać, podczas grania. Tak więc, oni wykonywali szalone ewolucje, a my napieraliśmy.
Kurz i pot. Ogień z rur. Ryk silników i we let ziro Niesamowite przeżycie.

Tutaj należy się jeszcze raz podziękowanie Wooden Kimono, których to mieliśmy przyjemność zastępować na tej imprezie. Grześkowi, który zajmował się organizacją.
Mironowi, który pomógł nam wszystko ogarnąć, a sam nie mógł pojawić się na miejscu.
Wracaj do zdrowia, stary. Oraz wszystkim wariatom na motorach, co nie znają strachu.
Szacun tytan.

W ten piątek natomiast wystąpimy na finale gramy2008. Impreza zaczyna się o godz. 20.00
Konkurować będziemy z 21 wykonawcami. Jako gwiazda wystąpi Digit All Love. Impreza odbędzie się w Teatrze Letnim w Szczecinie.
-- pan p. --
 
:: 2008-06-23 ::
temat: CROPP FMX CAMP 2008
Wiadomość z ostatniej chwili. Dzięki uprzejmości Wooden Kimono, a raczej dlatego, że oni nie mogą zagrać zespół Annalisa wystąpi na tegorocznej edycji FMX Camp. Terminy w dziale koncerty.

A co to za impreza?
CROPP FMX CAMP to impreza, której podstawą jest ekstremalna dyscyplina sportowa: freestyle motocross. Sport ten w Polsce zdobywa coraz większą popularność i to zarówno jako dyscyplina do oglądania jak i uprawiania.Niesamowita widowiskowość i poziom adrenaliny niepodzielnie związany z fmx przyciąga do tego sportu coraz więcej ludzi w Polsce.
Więcej na stronie Cropp FMX Camp 2008.
-- jiloo --
 
:: 2008-06-18 ::
temat: Wiara i rozum
No i stało się. Od dawna wiadomo, że zespół pracuje w zaciszu studia nad nowym materiałem. Sześć utorów czeka już tylko na ostateczny mix i obróbke studyjną. A że lubimy dzielić się z wami naszymi nowymi kompozycjami - udostępniamy przedremierowo jeden z kawałków. To ten, który zakwalifikowal się dalej w konkursie "Gramy 2008".
Mamy nadzieję, że będzie to niezłą zachętą, by w piątek odwiedzić Kontrasty. Gdzie na scenie poza nami zaprezentują się NID i Downhill - w naszej cyklicznej już imprezie przedwakacyjnej "Poddaj się annalizie". Ale to w piątek, a przed tym zapraszamy do zapoznania się z utworem "Wiara i rozum" w dziale muzyka.
-- jiloo --
 
:: 2008-06-08 ::
temat: lucky streak
Poszło. Na Brok&Roll; zajęliśmy 3 miejsce. Zaś na Gramy2008 Wiara i rozum otrzymała rekomendację do finału. Już wyjaśniam skomplikowaną zasadę. Chodzi o to, że piosenka jest dobra zdaniem jury, ale takich dobrych jest wiele. Zatem jury, zbiera je wszystkie i dopiero potem, wybiera finalistów.
Były to dwie zupełnie różne imprezy. W Koszalinie konkurowaliśmy z naprawdę mocnymi zespołami. W Morzyczynie, annalisa to jedyny zespół, który grał mocno.
W Koszalinie gwiazdą był T.love, a kiedy grał rapa band, w miedwieńskiej muszli koncertowej zostali organizatorzy i akustyk.
Na koniec tradycyjne ukłony dla organizatorów, Radia Szczecin, smile reprezent oraz tych wszystkich, których imiona się łatwo zapamiętuje ;)

Poniżej fragment występu z Koszalina.


i głoszenie wyników, w którym Robert Leszczyński mówi o tym, że nie było z nami tak źle :)
-- pan p. --
 
:: 2008-06-05 ::
temat: gramy 2008
Festiwal Gramy w Kobylance w sobotę, 07 czerwca. Amfiteatr nad jez. Miedwie w Morzyczynie. Zaczynamy o 19:00.

Zagrają:
9PM ze Szczecina, ANNALISA ze Szczecina, AMNEZJA z Piotrkowa Trybunalskiego, CZARTER ze Szczecina. My podobno pierwsi.

A tu notka od organizatora:
Festiwal Młodych Talentów "Gramy 2008" to druga edycja imprezy organizowanej przez Polskie Radio Szczecin przy współudziale partnerów samorządowych. Nawiązuje on do szczecińskich Festiwali Młodych Talentów, które odbyły się w Szczecinie w 1962 r. i w 1963 r. To właśnie wtedy debiutowali i zdobyli sławę m.in. Czesław Niemen, Niebiesko-Czarni, Karin Stanek, Helena Majdaniec, Halina Frąckowiak, Zdzisława Sośnicka.
-- pan p. --